codearena logo codearena logo

Konkurs dla programistów

(0 oglądających) Zaloguj się

Styczniowe (2015) rozgrywki już trwają!

Turniej CodeCraft rozpoczęty!

Graj za darmo

Złam kod i wejdź na Arenę!

Codearena to platforma z cyklicznymi turniejami online, które co miesiąc wyłonią najlepszego programistę sztucznej inteligencji. To pierwsze na polskim rynku turnieje oparte na zaawansowanym mechanizmie gier strategicznych wykorzystujących atrakcyjną grafikę, w których graczem jest sztuczna inteligencja, a nie człowiek.
trwa wyszukiwanie gry
...
vs
trwa wyszukiwanie gry
...
RANKING TOWARZYSKI:
Gracz Wygrane Porażki Ranking
1. Marcin Gerstenberger 2551188
2. Daniel Dymek 41211120
3. Maciej Sypetkowski 55321117
4. Adam Pióro 1131086
5. Mariusz Osowski 22111051
6. Antoni Wiciński 1391046
7. Adam Malczewski 123881025
8. Mateusz M. 941331015
9. Daniel J 101012
10. Maciej Brażewicz 01990
Postępy solo:
Gracz Data rozwiązanej mapyLiczba rozwiązanych map solo
1. Robert Kopeć 2015-02-15 14:47:17 14
2. Mariusz Osowski 2015-02-15 17:59:22 14
3. Mateusz M. 2015-02-10 00:14:06 14
4. Michał Sypetkowski 2015-02-06 16:57:45 14
5. Maciej Sypetkowski 2015-01-15 16:39:37 14
6. Marcin Gerstenberger 2015-01-20 22:10:26 14
7. Jacek Woźnicki 2015-02-18 21:33:35 14
8. Karol Zdancewicz 2015-01-14 17:57:12 14
9. Mateusz Russak 2014-10-28 23:27:05 13
10. Adam Pióro 2014-10-14 16:22:45 13
Partnerzy
Patronat